اکانت های رایگان webex -پشتیبانی شبکه دانیار

اکانت های رایگان webex -پشتیبانی شبکه دانیار

 

اکانت های رایگان webex -پشتیبانی شبکه دانیار

 

با شیوع ویروس کرونا در جهان و همه گیر شدن این ویروس برخی از سازمانها فعالیتهای خود را از راه دور پیش می برند و با کارکنان انها با استفاده از ریموت و از راه دور کارهای خود را انجام می دهند.

 

webex و کرونا ویروس

شرکت توییتر یکی از شرکتهایی است که از کارمندان خود خواسته تا از راه دور و به صورت انلاین یا افلاین کارهای خود را انجام دهند تا از شیوه ویروس کرونا جلوگیری کنند.

همچنین شرکت سیسکو به ارائه اکانت رایگان Webex  پرداخته که این اکانتها دارای Feature های فوق العاده از قبل ، برای راحت تر کار کردن شما در خانه باشد.

این اکانتهای رایگان ثبل از همه گیر شدن ویروس کرونا به شما امکان برگزاری جلساتی به مدت 40 دقیقه با 50 شرکت کننده را می داد اما اکانتهای رایگان جدید به شما امکان برگزاری جلساتی با وجود حداکثر 100 شرکت کننده درمدت زمانی نا محدود را خواهد داد. همچنین اکانتهای رایگان جدید علاوه برقابلیت های VoIP عادی، شماره گیری تلفنی نیز را نیز دارا می باشد.این اکانتهای رایگان قابل استفاده برای تمامی کشورها می باشد.

همچنین شرکت سیسکو به ارائه لایسنس های 90 روزه رایگان را برای مشاغل و کسب و کارهایی که مشتری  Webex  نیستند به وسیله تیم نمایندگان خود می پردازد.

کشورهایی که از لایسنس رایگان webex می توانند استفاده کنند عبارتند از:

Australia, Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macau, Malaysia, Malta, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, UAE (United Arab Emirates), Ukraine, United Kingdom, United States, and Vietnam.

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار - بعد از اتمام دوره ماکروسافت و سیسکو و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه شروع به فعالیت کردم
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.