تست چنل و پرمننت و تفاوت آنها با یکدیگر – پشتیبانی VOIP دانیار

تست چنل و پرمننت و تفاوت آنها با یکدیگر – پشتیبانی VOIP دانیار

 

تست چنل و پرمننت و تفاوت آنها با یکدیگر – پشتیبانی VOIP دانیار

بعد از اینکه کابل کشی شبکه خود را انجام دادید و  شبکه خود را راه اندازی کردید کاری که باید انجام دهید این است که شبکه خود و کابلهای استفاده شده در آن را تست کنید برای اینکار می توانید از تستر فلوک که یکی از بهتریت تسترهای جهان می باشد استفاده کنید.در واقع دستگاه فلوک یکی از بهترین ابزارها برای تست خدمات پسیو شبکه می باشد که می توان با استفاده از آن به اطلاعات کاملی از قبیل کیفیت کابل کشی ، سرعت شبکه ، متراژ کابل ، محل دقیق قطعی کابل و … دست یافت.

تست فلوک چنل Channel:

این تستر در واقع کابل شبکه را تست می کند که برای این کار ابتدا باید به دو طرف کابل کیستون بزنید و سپس بوسیله ی پچ کورد کابلها را به دستگاه متصل کنید و تست را انجام دهید.

تفاوت تست چنل و پرمننت در چیست ؟

تست فلوک پرمنت Permanent :

این تست یک نمونه کامل از تست ذکر شده در پاراگراف قبل می باشد و برای انجام این تست ابتدا باید کابل را کیستون بزنید و از ماژولهای پرمننت متعلق به تستر برای انجام تست استفاده کنید و در نهایت کابل را به دستگاه زده و تست را انجام دهید.

از انجایی که تست فلوک پرمنت کاملتر از تست فلوک چنل است بنابراین کابلی که بتواند تست فلوک پرمنت را پاس متد به طور حتم تست فلوک چنل  را نیز پاس خواهد کرداما برعکس این موضوع درست نیست.

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار - بعد از اتمام دوره ماکروسافت و سیسکو و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه شروع به فعالیت کردم
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.