راه اندازی 16 کمپ ترک اعتیاد گوشی و اینترنت در کشور کره جنوبی پشتیبانی VOIP

راه اندازی 16 کمپ ترک اعتیاد گوشی و اینترنت در کشور کره جنوبی پشتیبانی VOIP

راه اندازی 16 کمپ ترک اعتیاد گوشی و اینترنت در کشور کره جنوبی پشتیبانی VOIP

کره جنوبی کمپی را راه اندازی کرده است که طی آن نوجوانان می توانند اعتیاد خود به اینترنت را از بین ببرند. این کمپ برای نوجوانان رایگان بوده و کاری که در این صورت میگیرد این است که آنها را به انجام فعالیتهای مختلف تشویق کنند. در کمپ جلساتی برگزار خواهد شد که در آن در مورد استفاده از گوشی تلفن صحبت شود.

کش.ر کره جنوبی 16 کمپ ترک اعتیاد به اینترنت و گوشی موبایل را راه اندازی کرده است.

این کشور دارنده بیشترین مالکیت گوشی‌های هوشمند در جهان بوده و طبق آمار این دولت بیش از ۹۸ درصد از نوجوانان این کشور در سال ۲۰۱۸ با یک گوشی همراه کار کرده که نشان از اعتیاد به گوشی و اینترنت دارند.

راه‌اندازی کمپ‌های ترک اعتیاد به اینترنت و موبایل در کره

 

وزارت علوم، اطلاعات و فناوری ارتباطات کره جنوبی بیان کرد: سال گذشته حدود ۳۰ درصد از کودکان ۱۰ تا ۱۹ ساله در این کشور در گروه افرادی جای گرفتند که وابستگی بیش از حد به تلفن‌های همراه خود دارند. در حقیقت این کودکان به دلیل استفاده از گوشی هوشمند با پیامد‌های جدی از جمله کاهش مهارت خودکنترلی روبرو بوده‌اند.

وزارت خانواده و برابری جنسیتی کره جنوبی از راه اندازی 16 کمپ ترک اعتیاد به گوشی و اینترنت برای ۴۰۰ دانش‌آموز مقطع دبیرستان و راهنمایی در سال جاری خبر داد.

طبق گزارش شبکه خبری CNN این کمپها برای نوجوانان رایگان بوده . این کمپها آنها را به انجام فعالیتهای مختلق تشویق می کند.

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار - بعد از اتمام دوره ماکروسافت و سیسکو و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه شروع به فعالیت کردم
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.