شرکت گوگل تغییرات چشم گیری در موتور جستجو خود داده است پشتیبانی VOIP

شرکت گوگل تغییرات چشم گیری در موتور جستجو خود داده است پشتیبانی VOIP

شرکت گوگل تغییرات چشم گیری در موتور جستجو خود داده است پشتیبانی VOIP

موتور جستجوی گوگل بر اساس موارد زیر متحول شده است:

ساختار جدید در جستجوی نوشتار و تصویر و

آخرین تحولات در زمینه هوش مصنوعی

این تغییرات قرار است طی دو ماه آبنده به مرحله اجرا درآید و اساس این تغییرات یادگیری ماشین، تغییرات اساسی در نوع جستجو خواهد بود.

با استفاده از هوش مصنوعی در این موتور جستجو می توان املاک بد را جستجو کرد و تشخیص داد.این مرورگر با استفاده از حلیل و کارکرد شبکه عصبی و ۶۸۰ میلیون فاکتور‌های مختلف این کار را انجام خواهد داد.

همچنین این مرورگر قادر خواهد بود تا به‌جای کل صفحات وب، متن‌های مستقل صفحات وب را منظم کند که این کار با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین تحلیل می‌شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

الگوریتم جدید گوگل از هوش بینایی نیز بهره برده است که براساس آن موتور جستجو می تواند به دسته بندی تصاویر با استفاده از تحلیل آنها بپردازد. بنابراین بعد از اینکه عمل تحلیل را به انجام رسانید بر روی فیلم ها و تصاویر برچسب خواهد گذاشت.این روش در گفتار فیلمها نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

یکی از مبانی مهم در گرفتن مخاطب این است که بر اساس استاندارهای گوگل تنظیم محتوا انجام پذیرد. این استانداردها مشخص کننده ی چگونگی ویرایش محتوا  بوده تا بتواند در موتور جستجو بهتر دیده شود.

گوگل با توجه به استاندارها سه شاخص را برای دید بهتر در نظر دارد:

تازگی

ارتباط

محبوبیت نوع نمایش

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار - بعد از اتمام دوره ماکروسافت و سیسکو و اخذ مدارک بین المللی در این حوزه شروع به فعالیت کردم
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.